Ulosvedettävä laatikko, 75 kg 26×20G 75 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaapin laatikostoon 30×24G nro 930625.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset kahvalistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstiliuskat.
Kantavuus 75 kg.
Lävistetyt reiät lovitettujen jakolistojen kiinnitystä varten 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Ulosvetolaatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvetolaatikko täydellisenä, mukana 1 pari liukukiskoja kutakin kohti.
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvetolaatikot suljettuina.
- Ulosvetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja tukevalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappeja, ulosvetolaatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaappien, ulosvetolaatikoiden ja hyllytasojen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Sopii
Työkalukaapin laatikostoon 30×24G nro 930625.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset tartuntalistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstiliuskat.
Kantavuus 75 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnitystä varten 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattuja. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä laatikko täydellisenä, sisältäen 1 parin ohjainkiskoja.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Tuotetyyppi | Laatikko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 26×20G |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Tehokas korkeus | 50 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×20 |
| Paino | 12 kg |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 75 mm |
| Efektiivinen leveys g | 26 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | ei |
| Käyttöalue | Työkalukaappi |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G93063375 |
|---|---|
| EAN | 4062406063979 |