Uurteinen kumimatto ulosvedettäviin laatikoihin 26x20
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G95191026X20
- Varastotilanne
- 62kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Työkalujen hellävaraiseen, liukumattomaan ja äänettömään säilytykseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Uritettu kumimatto |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 56 |
| Paksuus | 3 mm |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 26 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Materiaali | kumi |
| Leveys | 650 mm |
| Pinta | Ura |
| Valmistajan merkintä | Rib ′n′ Roll P3™ broad rib |
| Paksuus | 3 mm |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, koko g | 26×20G |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95191026X20 |
|---|---|
| EAN | 2050002006379 |