Uurteinen kumimatto ulosvedettäviin laatikoihin
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Työkalujen hellävaraiseen, liukumattomaan ja äänettömään säilytykseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Uritettu kumimatto |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 56 |
| Paksuus | 3 mm |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 56 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Materiaali | kumi |
| Leveys | 1400 mm |
| Pinta | Urat |
| Valmistajan merkintä | Rib ′n′ Roll P3™ leveäurainen |
| Paksuus | 3 mm |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, koko g | 56×24G |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 951910 |
|---|---|
| EAN | 2050002006430 |