Työpajavaunu täysin ulosvedettävillä laatikoilla 7 7
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Työkaluvaunun tukeva teräslevyrakenne on varustettu ABS-tasolla ja työntökahvalla. Laatikko vapautetaan nostamalla sitä ylös.
Maalaus
Jauhemaalattu kahdessa värissä. Vaaleanharmaa RAL 7035 yhdistettynä antrasiitinharmaaseen RAL 7016.
Toimitussisältö
Sisältää jakomateriaalin. 12 välijakajaa 410 mm.
Huomautus
Ryhmässä 95 sopivat solumuovisisäkkeet kooissa 16×20G ja 8×20G. GARANT-solumuovisisäkkeet eivät sulkeudu tiiviisti.
Pinnoite
laatikon etukorkeus: 60; 60; 60; 120; 120; 120; 180 mm
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Paikalla tehtäviin liikkuviin töihin.
- Teolliseen ja yksityiskäyttöön.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Säilytyshylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Saa muuttaa ja rakentaa uudelleen vain Hoffmann Groupin hyväksytyillä lisävarusteilla.
Sopimaton käyttö
- Älä seiso tai istu työkaluvaunun päällä. Älä kuljeta henkilöitä.
- Älä tee omia muutostöitä.
- Älä altista työkaluvaunua iskuille.
Rakenne
Työpajavaunun tukeva teräslevyrakenne on varustettu ABS-työtasolla ja työntökahvalla. Laatikko vapautetaan nostamalla.
Maalipinta
Jauhemaalattu kahdessa värissä. Vaaleanharmaa RAL 7035 yhdistettynä antrasiitinharmaaseen RAL 7016.
Toimitussisältö
Sisältää jakotarvikkeet. 12 välijakajaa 410 mm.
Huomautus
Solumuovipehmusteet koossa 16×20G ja 8×20G ryhmässä 95 sopivat. GARANT-solumuovipehmusteet eivät sulkeudu tiiviisti.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkaluvaunu |
|---|---|
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 30 kg |
| Syvyys | 450 mm |
| Leveys | 720 mm |
| Paino | 56 kg |
| Korkeus | 1005 mm |
| Rullattava | kyllä |
| Konfiguraattoriin liittyvä | ei |
| Laatikoiden tehokas leveys | 530 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 410 mm |
| Ovet | kyllä |
| Laatikoiden määrä | 7 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9147057 |
|---|---|
| EAN | 4045197892331 |