Työkalukaappi, täydellinen laatikoilla 75 kg 20×24G 800/6
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G931005800/6
- Varastotilanne
- 12kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Täysin varusteltu työkalukaappi koossa 24×28G, vetolaatikot 20×24G. Keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentialikiskoilla. Vetolaatikoissa lävistetyt reiät 25 mm:n jaolla (laatikon etusarjan korkeus 75 mm ja suurempi). Yksittäisulosvetosuoja estää useiden laatikoiden avaamisen samanaikaisesti.
Maalipinta
Runko ja laatikon runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etusarjat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikon runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Kaappia nostettaessa ja kuljetettaessa vetolaatikot on kiinnitettävä riittävästi laatikostoon.
Varustelu
Vetolaatikon etusarjan korkeus mm: 50, 75, 100, 100, 125, 250
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja vetolaatikot suljettuina.
- Vetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, vetolaatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, vetolaatikoiden tai hyllytason päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Rakenne
Täysin varusteltu työkalukaappi 24×28G, ulosvedettävillä laatikoilla 20×24G. Keskuslukittava nastasylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla. Ulosvedettävissä laatikoissa lävistetyt reiät 25 mm jaolla (laatikon etukorkeudella 75 mm ja suuremmilla). Yhden laatikon ulosvedon varmistus tekee useiden laatikoiden samanaikaisen avaamisen mahdottomaksi.
Maalipinta
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Kaappia nostettaessa ja kuljetettaessa ulosvedettävät laatikot on kiinnitettävä riittävästi runkoon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalukaappi |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tuotenimen attribuutti | 20×24G |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Syvyys | 700 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 104 kg |
| Tehokas korkeus | 700 mm |
| Rullattava | ei |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 600 mm |
| Ovet | kyllä |
| Laatikoiden määrä | 6 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 24 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×24 |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 50 mm; 75 mm; 100 mm; 100 mm; 125 mm; 250 mm |
| #N/A | 700 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | ei |
| Alarakenne korkeussäädettävän työpisteen alle | ei |
| Asennus työpenkkiin | Kansi lattialla seisovana |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Korkeus | 800 mm |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G931005800/6 |
|---|---|
| EAN | 4062406062408 |