Torx®-ruuvimeisselisarja 9 9
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Ruuvimeisselisarja T:lleToimitussisältö taulukkokäyttöSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953115: 1 kpl.
GARANT-ruuvimeisselisarja Torx® nro 625331, koko 9 (TX6; TX7; TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25; TX30): 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eivätkä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinharmaa, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 0,48 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Toteutus | ruuvinvääntimellä |
| Laatikon täyttöaste g | 6×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9531159 |
|---|---|
| EAN | 4062406154769 |