Kiinteä lenkki-räikkäavainsarja 11 11
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Kiinteä räikkärengasavainToimitussisältö, taulukkokäyttöSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 952365: 1 kpl.
GARANT ruuvi-/räikkärengasavaimet nro 614800 koot 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 19: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovialustoissa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 1.386 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 11 |
| Laatikon täyttöaste g | 6×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95236511 |
|---|---|
| EAN | 4062406152093 |