Kiintoavain / räikkärengasavain 13 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Malli
Pudotustaottu. Rengaspäässä erittäin kevytkäyntinen, tukeva räikkä.
Erittäin pieni palautuskulma 5°.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiintoavain |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
| Valmistusprosessi | upotustaotut |
| Uudelleenotto-kulma | 5 astetta |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Rengasura | 0 astetta |
| Avaimen koot | metrinen |
| Leuan korkeus h1 | 6 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 9.3 mm |
| Räikkämomentin kuormitus | 115 Nm |
| Rengas-⌀ d | 25.5 mm |
| Avaimen pituus l | 180 mm |
| Avaimenväli | 13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61480013 |
|---|---|
| EAN | 4045197160232 |