Kiintoavain / räikkärengasavain
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Pudotustaottu. Rengaspäässä erittäin kevytkäyntinen, tukeva räikkä.
Erittäin pieni palautuskulma 5°.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiintoavain |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
| Valmistusprosessi | upotustaotut |
| Uudelleenotto-kulma | 5 astetta |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Rengasura | 0 astetta |
| Avaimen koot | metrinen |
| Leuan korkeus h1 | 18 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 22 mm |
| Räikkämomentin kuormitus | 1300 Nm |
| Rengas-⌀ d | 72.9 mm |
| Avaimen pituus l | 550 mm |
| Avaimenväli | 41 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 614800 |
|---|---|
| EAN | 4045197511874 |