Kiintoavain / räikkärengasavain 11 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Malli
Pudotustaottu. Rengaspäässä erittäin kevytkäyntinen, tukeva räikkä.
Erittäin pieni palautuskulma 5°.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiintoavain |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
| Valmistusprosessi | upotustaotut |
| Uudelleenotto-kulma | 5 astetta |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Rengasura | 0 astetta |
| Avaimen koot | metrinen |
| Leuan korkeus h1 | 5.3 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 8.3 mm |
| Räikkämomentin kuormitus | 80 Nm |
| Leuan leveys b | 24 mm |
| Rengas-⌀ d | 22.5 mm |
| Avaimen pituus l | 168 mm |
| Avaimenväli | 11 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61480011 |
|---|---|
| EAN | 4045197160218 |