Kaksoisavain (U-avain) -sarja 12-os. 12
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime mitään nesteitä.
Päällikerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 952535: 1 kpl.
HOLEX-kaksoislenkkiavainsarja nro 610960 koko 12 (6×7; 8×9; 10×11; 12×13; 14×15; 16×17; 18×19; 20×22; 21×23; 24×26; 27×32; 30×34): 1 kpl.
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovipehmusteissa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 600 mm |
| Rakenneversio | kiintoavaimella (rengasavain ja kiintoavain) |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 2.808 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 12 |
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95253512 |
|---|---|
| EAN | 4062406152642 |