Merkintä ja sahaus 8 8
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Piirto ja sahausToimitussisältö taulukon käyttöönSolumuovisisus, tyhjä, nro 952001, koko 954987: 1 kpl.
EDDING-permanenttitussi nro 085130, koko B: 1 kpl.
HOLEX-rajoitinkulma nro 452600, koko 300×175: 1 kpl.
HOLEX-kulmamitari nro 453000_120×150: 1 kpl.
PB-kovametallipiirtoneula nro 458760: 1 kpl.
HOLEX-tarkkuusteräsviivain nro 461600_300: 1 kpl.
Rullamittanauha nro 462201, koko 2,5: 1 kpl.
GARANT-kaarisahan runko nro 580400: 1 kpl.
GARANT-käsisahanterä nro 582500 (1 VPE = 10 kpl): 1 kpl.
Malli
Yleiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 2,501 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 8 |
| Toteutus | työkalusarjan kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9549878 |
|---|---|
| EAN | 2050002005129 |