Torx®-ruuvitalttasarja, T-kahvalla 15 15
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovipehmusteessa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon mukaisesti)
Solumuovipehmuste, tyhjä, nro 952001 koko 953286: 1 kpl
GARANT Torx®-T-kahvaruuvimeisselit nro 625152 koko TX6; TX7; TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25: 1 kpl kutakin
GARANT kuusiokolo-T-kahva-ruuvitaltat nro 627702 koko 2; 2.5; 3; 4; 5; 6; 8: 1 kpl kutakin
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-vaahtomuovialustassa. Vaahtomuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 15 |
| Toteutus | ruuvinvääntimellä |
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95328615 |
|---|---|
| EAN | 4067263723479 |