Kuusiokoloavaintaltta, T-kahvalla 5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonomisesti muotoiltu T-kahva, jossa pitävä Haptoprene-pinta ja iskunkestävän muovin ydin. Terä kromivanadiiniterästä. Kromattu pinta, mustat kärjet. Koot 4–10 sivuväännöllä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvaaja |
|---|---|
| Vetoprofiili | Kuusiokantaruuvaaja |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Kahvan materiaali | Haptoprene |
| Pallomainen pää | ei |
| Kuusikulmainen | 5 mm |
| Kokonaispituus | 187 mm |
| Terän pituus | 125 mm |
| Pinta | niklattu; kromattu; niklattu; kromattu; niklattu; kromattu |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6277025 |
|---|---|
| EAN | 4067263013150 |