Torx®-ruuvitalttasarja, 9 osaa 9
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953116: 1 kpl
GARANT Torx® -ruuvimeisselisarja nro 625332 koot TX6; TX7; TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25, TX30: 1 kpl kutakin.
Malli
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-vaahtomuovisisäkkeessä. Vaahtomuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri paljastaa puuttuvat työkalut.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Toteutus | ruuvinvääntimellä |
| Laatikon täyttöaste g | 6×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9531169 |
|---|---|
| EAN | 4067263723233 |