Ruuvitalttasarja 17 17
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, sen alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953551: 1 kpl.
HOLEX uraruuvitaltta nro 660701 koko 2,5; 3; 3,5; 4; 5,5; 7; 8; 10: 1 kpl kutakin.
HOLWA lyhyt uraruuvitaltta nro 664201 koko 4; 5,5; 6,5.: 1 kpl kutakin.
HOLEX Phillips-ruuvitaltta nro 668401 koko 0; 1; 2; 3: 1 kpl kutakin.
HOLEX lyhyt Phillips-ruuvitaltta nro 668471 koko 1; 2: 1 kpl kutakin.
Malli
Yleiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinharmaa, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Umpisolumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 1.298 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 17 |
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95355117 |
|---|---|
| EAN | 4062406095017 |