Uurteinen kumimatto ulosvedettäviin laatikoihin 20x24
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G95191020X24
- Varastotilanne
- 57kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Työkalujen hellävaraiseen, liukumattomaan ja äänettömään säilytykseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Uritettu kumimatto |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 56 |
| Paksuus | 3 mm |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Materiaali | kumi |
| Leveys | 500 mm |
| Pinta | Urat |
| Valmistajan merkintä | Rib ′n′ Roll P3™ leveäurainen |
| Paksuus | 3 mm |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, koko g | 20×24G |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95191020X24 |
|---|---|
| EAN | 2050002006393 |