Liukumattomien mattojen sarja laatikoihin, 5-osainen 20x24
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G95188520X24
- Varastotilanne
- 30kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Normi
DIN EN 597-1 / 6.4 (syttymisherkkyyden arviointi); VDI 2700:2009 / Lehti 15 / Kohta 11.3 (deformaatio- ja painautumissuhde). Täyttää REACH-määräykset.
Rakenne
Nystyräpintainen matto PES/lasikuitukankaasta, molemmin puolin päällystetty liukuestävällä PVC-vaahdolla. Erittäin korkea liuku- ja repäisykestävyys. Väri: antrasiitti.
Käyttötiedot
Laatikoiden pohjalle. Liukumisen estoon ja työkalujen hellävaraiseen säilytykseen.
Huomautus
Ei tarttuvaa tai liukuestävää vaikutusta märkänä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Liukuestematto |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 46 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Valmistajan merkintä | Exact-liukuestesarja, 5 kpl 600 x 500 mm |
| Toteutus | Leikkaus |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, koko g | 20×24G |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95188520X24 |
|---|---|
| EAN | 4063104000532 |