Sähköasentajan työkalusarja, täysin eristetty, 12 12
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G95458512
- Varastotilanne
- 20kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-vaahtomuovisisäkkeissä. Vaahtomuovin suljetut solut tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Vaahtomuovisisäke, tyhjä, nro 952001 nro 954585: 1 kpl.
WERA-sähköasentajan talttapäiset ruuvimeisselit nro 663100 koot 2,5; 3,5; 4; 5,5: 1 kpl kutakin.
Jännitteenkoetin nro 665050 koko 3: 1 kpl.
WERA Phillips-ruuvimeisselit nro 668600 koot 1; 2: 1 kpl kutakin.
GARANT-yhdistelmäpihdit, täysin eristetyt, nro 701710 koko 180: 1 kpl.
GARANT-kärkipihdit, suorat, täysin eristetyt, nro 713310 koko 200: 1 kpl.
GARANT-sivuleikkurit, täysin eristetyt, nro 725310 koko 160: 1 kpl.
Kuorintaveitsi nro 728010 koko 8/-28: 1 kpl.
GARANT-kuorintapihdit nro 728613 koko 6: 1 kpl.
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaahtomuovisisus |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 1.614 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 12 |
| Työkalujen lukumäärä | 12 |
| Toteutus | työkalusarjan kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95458512 |
|---|---|
| EAN | 2050002004351 |