Yksinapainen vaihejännitetesteri 3 mm
- Tuotenumero
- G6650503
- Varastotilanne
- 4078kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Styckpris:
1,81€
Tuotekuvaus
Rakenne
Muovikahva eristetyllä ruuvimeisseliterällä ja klipsillä.
Yksinkertainen malli, koko 3,5 ilman klipsiä. Mittausalue 120–250 V.
Huomautus
Nämä jännitteenkoettimet ovat VDE 0680/6 -standardin turvallisuusmääräysten mukaisia. Siksi hehkulamppuja ei voi vaihtaa.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Talttapäinen ruuvimeisseli |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Jännitteenkoetin |
| Testausalue | 120–250 V |
| Kokonaispituus | 145 mm |
| Terän pituus | 60 mm |
| Vetoprofiili | Talttapäinen ruuvimeisseli |
| Terän leveys | 3 mm |
| Klipsi | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6650503 |
|---|---|
| EAN | 4016133452001 |