Yksinapainen vaihejännitetesteri
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Muovikahva eristetyllä ruuvimeisseliterällä ja klipsillä.
Yksinkertainen malli, koko 3,5 ilman klipsiä. Mittausalue 120–250 V.
Huomautus
Nämä jännitteenkoettimet ovat VDE 0680/6 -standardin turvallisuusmääräysten mukaisia. Siksi hehkulamppuja ei voi vaihtaa.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Talttapäinen ruuvimeisseli |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Jännitteenkoetin |
| Testausalue | 120–250 V |
| Kokonaispituus | 190 mm |
| Terän pituus | 100 mm |
| Vetoprofiili | Uraruuvimeisseli |
| Klipsi | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 665050 |
|---|---|
| EAN | 4016133457006 |