Ruuvimeisselisarja täysin eristetty 9 9
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 nro 954495: 1 kpl.
HOLEX talttapäinen ruuvimeisseli nro 663301 koko 2,5; 3; 3,5; 4; 5,5; 6,5: 1 kpl kutakin.
HOLEX Phillips-ruuvimeisseli nro 668631 koko 0; 1; 2: 1 kpl kutakin.
Malli
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinharmaa, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 600 mm |
| Rakenneversio | täysin eristetty VDE-työkaluilla |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 0.608 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Laatikon täyttöaste g | 6×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9544959 |
|---|---|
| EAN | 4062406155834 |