GARANT GreenPlus -laskutaso bambua 24x28
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Peite- ja tukilevy, sopii työkalu- ja kaappeihin.
GARANT GreenPlus -bambuinen laskutaso, noin 25 mm paksu, öljytty.
Toimitussisältö
Laskutaso ilman kiinnitystarvikkeita.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Peitelevy |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 50 |
| Paksuus | 25 mm |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 24 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paksuus | 25 mm |
| Sarja | GreenPlus |
| Kestävyys | GARANT GreenPlus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95198024X28 |
|---|---|
| EAN | 4062406159108 |