GARANT GreenPlus -laskutaso bambua
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Peite- ja tukilevy, sopii työkalu- ja kaappeihin.
GARANT GreenPlus -bambuinen laskutaso, noin 25 mm paksu, öljytty.
Toimitussisältö
Laskutaso ilman kiinnitystarvikkeita.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Peitelevy |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 50 |
| Paksuus | 25 mm |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 30 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paksuus | 25 mm |
| Sarja | GreenPlus |
| Kestävyys | GARANT GreenPlus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 951980 |
|---|---|
| EAN | 4062406159115 |