Ruuvimeisselisarja 10 10
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toteutus
Yleisimmät työkalusarjat kaksivärisissä PE-soluvaahdosta tehdyissä sisäkkeissä. Soluvaahdon suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
Soluvaahdosta valmistettu sisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953370: 1 kpl.
WERA-ruuvitaltta uraruuville nro 662200 koko 2,5; 3; 3,5; 4; 5,5; 6,5: 1 kpl kutakin.
WERA-ruuvitaltta Phillips-ruuveille nro 668260 koko 0; 1; 2; 3: 1 kpl kutakin.
Malli
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 0.704 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 10 |
| Laatikon täyttöaste g | 6×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95337010 |
|---|---|
| EAN | 2050002004153 |