Matto ulosvetolaatikoihin 20x24
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G95183020X24
- Varastotilanne
- 560kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Luonnonkumista valmistettu GridLine-matto ulosvetolaatikoiden vuoraukseen.
Selkeä GridLine-ruudukko estää sylinterimäisiä komponentteja vierimästä ja sitä käytetään easyPick-pientarvikelaatikoiden nro 951210, nro 951251 ja nro 951265 sekä lokeroiden nro 951415 ja nro 951425 kiinnittämiseen mattoon. Maton paksuus 2 mm urissa, 4 mm kohoumisssa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rasterimatto |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 46 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, koko g | 20×24G |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95183020X24 |
|---|---|
| EAN | 4062406181222 |