Lokero, korkeus 25 mm 1K
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Lokerot ja sisään työnnettävät jakolevyt muovia. Lokeroiden sisäpinnat uritettu jakamista varten jakolevyillä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tarjotinosa |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Laatikon lokeroiden lukumäärä | 2 |
| Sopivat pistettävät välilevyt | Nro 951275 koko A |
| Kaukalojen lukumäärä | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 951415 |
|---|---|
| EAN | 4062406151836 |