Jalusta, syvyys 28G, korkeus 50 mm 24
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaappeihin nro 931005–932122, Office-Station nro 948800.
Rakenne
Teräslevystä valmistettu sokkeli asennettavaksi laatikoston alle.
Sokkeli 50 mm korkea.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuina.
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Huomioi yhdistelymahdollisuudet teknisten tietojen mukaan.
- Nro 958065 koko 30, 40; 958066 koko 30, 40; 958085 koko 30, 40, 50, 60; 958086 koko 30, 40, 50, 60; 958146 koko 30, 40, 50, 60, 80; 958176: Paneelin poistamalla kaappi voidaan kuljettaa pumppukärryllä.
- Asenna vain sille tarkoitettuihin reikiin.
- Huomioi suurimmat kantavuudet.
Sopimaton käyttö
- Älä siirrä sokkelillista kaappia kuormattuna.
- 958010, 958015, 958060, 958065 koko 958145, 958066 koko 24; 958086; 958085 koko 24; 958080 koko 24; 958140; 24; 958146 koko 20; 958170; 958175: Älä käytä kuljetukseen pumppukärryllä.
Sopii
Työkalukaappeihin nro 931005–932122, Office-Station nro 948800.
Rakenne
Teräslevyjalusta laatikoston alle sijoitettavaksi.
Jalusta 50 mm korkea.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuna.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sokkelit |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Sopii laatikoston syvyydelle g | 28 |
| Sopii laatikoston leveyteen g | 24 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95808024 |
|---|---|
| EAN | 4062406133153 |