Jalusta irrotettavalla luukulla, syvyys 24G, korkeus 150 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaapit nro 930505 – 930735.
Rakenne
Teräslevystä valmistettu jalusta, joka asennetaan laatikoston alle.
Jalusta 150 mm korkea, irrotettavalla luukulla (edessä ja takana) työkalukaappien kuljetusta varten.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kokoa 24 oleva jalusta ei ole turvallisuusteknisistä syistä hyväksytty kuljetettavaksi pumppukärryllä.
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuna.<Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Huomioi yhdistelymahdollisuudet teknisten tietojen mukaisesti.
- Nro 958065 koko 30,40; 958066 koko 30, 40; 958085 koko 30, 40, 50, 60; 958086 koko 30, 40, 50, 60; 958146 koko 30, 40, 50, 60, 80; 958176: Irrottamalla paneelin kaappia voidaan kuljettaa nostovaunulla.
- Asenna vain niille tarkoitettuihin reikiin.
- Noudata enimmäiskantavuuksia.
Epäasianmukainen käyttö
- Älä siirrä jalustalla varustettuja kaappeja, jos ne ovat kuormattuja.
- 958010, 958015, 958060, 958065 koko 958145, 958066 koko 24; 958086; 958085 koko 24; 958080 koko 24; 958140; 24; 958146 koko 20; 958170; 958175: Älä käytä kuljetukseen nostovaunulla.
Sopii
Työkalukaappeihin nro 930505–930735.
Rakenne
Teräslevyjalusta asennettavaksi laatikoston alle.
Jalusta 150 mm korkea, irrotettavalla luukulla (edessä ja takana) työkalukaapin kuljetusta varten.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Koon 24 jalustaa ei turvallisuussyistä ole hyväksytty kuljetettavaksi pumppukärryllä.
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuna.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jalustat |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Syvyys | 600 mm |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Korkeus | 150 mm |
| Sopii laatikoston syvyydelle g | 24 |
| Sopii laatikoston leveyteen g | 40 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 958066 |
|---|---|
| EAN | 4062406133146 |