Jalusta, syvyys 26G, korkeus 100 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teräslevystä valmistettu jalusta, joka sijoitetaan ryhmän 92 laatikoston alle.
Jalusta 100 mm korkea.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jalustat |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Sopii laatikoston syvyydelle g | 26 |
| Sopii laatikoston leveyteen g | 24 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 958015 |
|---|---|
| EAN | 4062406133054 |