Jalusta irrotettavalla luukulla, syvyys 20G, korkeus 100 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaapit nro 940001 – 940237; nro 940801 – 940907; nro 944161, 944163, 944221, 944501, 944503, nro 971201 – 971349, nro 987001.
Rakenne
Teräslevystä valmistettu jalusta sijoitettavaksi laatikoston alle.
Jalusta, korkeus 100 mm, irrotettavalla suojalevyllä (edessä ja takana).
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Jalusta ei sovellu siirtoon pumppukärryllä.
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuna.
Määräystenmukainen käyttö
Määräystenmukainen käyttö
- Huomioi yhdistelymahdollisuudet teknisten tietojen mukaisesti.
- Nro 958065 koko 30,40; 958066 koko 30, 40; 958085 koko 30, 40, 50, 60; 958086 koko 30, 40, 50, 60; 958146 koko 30, 40, 50, 60, 80; 958176: Irrottamalla paneelin kaappi voidaan kuljettaa nostovaunulla.
- Asenna vain niille tarkoitettuihin reikiin.
- Huomioi enimmäiskantavuudet.
Epäasianmukainen käyttö
- Älä siirrä jalustallisia kaappeja kuormattuna.
- 958010, 958015, 958060, 958065 koko 958145, 958066 koko 24; 958086; 958085 koko 24; 958080 koko 24; 958140; 24; 958146 koko 20; 958170; 958175: Älä käytä kuljetukseen nostovaunulla.
Sopii
Kaappeihin nro 940001–940237; nro 940801–940907; nro 944161, 944163, 944221, 944501, 944503; nro 971201–971349; nro 987001.
Rakenne
Teräslevystä valmistettu jalusta, asennettavaksi laatikoston alle.
Jalusta korkeus 100 mm, irrotettavalla suojalevyllä (edessä ja takana).
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Jalusta ei sovellu kuljetukseen pumppukärryllä.
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuina.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jalustat |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Syvyys | 500 mm |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 1500 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Sopii laatikoston syvyydelle g | 20 |
| Sopii laatikoston leveyteen g | 60 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 958145 |
|---|---|
| EAN | 4062406133375 |