Jalusta, syvyys 24G, korkeus 50 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaappeihin nro 930505–930735.
Malli
Teräslevystä valmistettu jalusta sijoitettavaksi laatikoston alle.
Jalusta 50 mm korkea.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuina.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Huomioi yhdistelymahdollisuudet teknisten tietojen mukaan.
- Nro 958065 koot 30, 40; 958066 koot 30, 40; 958085 koot 30, 40, 50, 60; 958086 koot 30, 40, 50, 60; 958146 koot 30, 40, 50, 60, 80; 958176: Paneelin poistamalla kaappi voidaan kuljettaa pumppukärryllä.
- Asenna vain niihin tarkoitettuihin reikiin.
- Huomioi enimmäiskuormitukset.
Sopimaton käyttö
- Älä siirrä jalustallisia kaappeja, jos ne ovat kuormattuina.
- 958010, 958015, 958060, 958065 koko 958145, 958066 koko 24; 958086; 958085 koko 24; 958080 koko 24; 958140; 24; 958146 koko 20; 958170; 958175: Älä käytä kuljetukseen pumppukärryllä.
Sopii
Työkalukaappeihin nro 930505–930735.
Malli
Teräslevystä valmistettu jalusta kaapin alle sijoitettavaksi.
Jalusta 50 mm korkea.
Pintakäsittely
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuna.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jalustat |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Syvyys | 600 mm |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Sopii laatikoston syvyydelle g | 24 |
| Sopii laatikoston leveyteen g | 24 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 958060 |
|---|---|
| EAN | 4062406133061 |