Jalusta irrotettavalla luukulla, syvyys 20G, korkeus 150 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaapit nro 940001–940237; nro 940801–940907; nro 944161, 944163, 944221, 944501, 944503; nro 971201–971349; nro 987001.
Rakenne
Teräspellistä valmistettu jalusta sijoitettavaksi laatikoston alle.
Jalusta 150 mm korkea, irrotettavalla luukulla (edessä ja takana) kaappien kuljetusta varten.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuina.<Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Huomioi yhdistelymahdollisuudet teknisten tietojen mukaisesti.
- Nro 958065 koko 30,40; 958066 koko 30, 40; 958085 koko 30, 40, 50, 60; 958086 koko 30, 40, 50, 60; 958146 koko 30, 40, 50, 60, 80; 958176: Paneelin irrottamalla kaappi voidaan kuljettaa nostovaunulla.
- Asenna vain tarkoitettuihin reikiin.
- Noudata enimmäiskantavuuksia.
Sopimaton käyttö
- Älä siirrä jalustallisia kaappeja kuormattuina.
- 958010, 958015, 958060, 958065 koko 958145, 958066 koko 24; 958086; 958085 koko 24; 958080 koko 24; 958140; 24; 958146 koko 20; 958170; 958175: Älä käytä kuljetukseen nostovaunulla.
Sopii
Kaapit nro 940001–940237; nro 940801–940907; nro 944161, 944163, 944221, 944501, 944503; nro 971201–971349; nro 987001.
Rakenne
Teräslevystä valmistettu jalusta, joka sijoitetaan laatikoston alle.
Jalusta 150 mm korkea, irrotettavalla luukulla (edessä ja takana) kaappien kuljetusta varten.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuna.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jalustat |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Syvyys | 500 mm |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 1500 mm |
| Korkeus | 150 mm |
| Sopii laatikoston syvyydelle g | 20 |
| Sopii laatikoston leveyteen g | 60 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 958146 |
|---|---|
| EAN | 4062406133429 |