Jalusta, jossa irrotettava luukku kaapille, syvyys 28G, korkeus 100 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaapit nro 941001–941077; nro 942701–942767.
Rakenne
Jalusta korkeus 100 mm, irrotettavalla suojalevyllä (edessä ja takana).
Teräslevyjalusta asennettavaksi alakaapin alle.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Jalusta ei sovellu kuljetukseen pumppukärryllä.
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuina.
Huomautus
Jalustaa ei ole turvallisuusteknisesti hyväksytty kuljetukseen pumppukärryllä.
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Huomioi yhdistelymahdollisuudet teknisten tietojen mukaisesti.
- Nro 958065 koko 30, 40; 958066 koko 30, 40; 958085 koko 30, 40, 50, 60; 958086 koko 30, 40, 50, 60; 958146 koko 30, 40, 50, 60, 80; 958176: Paneelin irrottamalla kaappia voidaan kuljettaa nostovaunulla.
- Asenna vain niille tarkoitettuihin reikiin.
- Huomioi enimmäiskantavuudet.
Soveltumaton käyttö
- Älä siirrä jalustallisia kaappeja, jos ne ovat kuormattuja.
- 958010, 958015, 958060, 958065 koko 958145, 958066 koko 24; 958086; 958085 koko 24; 958080 koko 24; 958140; 24; 958146 koko 20; 958170; 958175: Älä käytä kuljetukseen nostovaunulla.
Sopii
Kaapit nro 941001–941077; nro 942701–942767.
Rakenne
Jalusta korkeus 100 mm, irrotettavalla suojalevyllä (edessä ja takana).
Teräslevyjalusta sijoitettavaksi laatikoston alle.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Jalusta ei sovellu siirrettäväksi pumppukärryllä.
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuina.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sokkelit |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Sopii laatikoston syvyydelle g | 28 |
| Sopii laatikoston leveyteen g | 20 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 958175 |
|---|---|
| EAN | 4062406545147 |