Jalusta irrotettavalla luukulla, syvyys 24G, korkeus 100 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaappeihin nro 930505–930735.
Rakenne
Teräslevystä valmistettu jalusta sijoitettavaksi laatikoston alle.
Jalusta 100 mm korkea, irrotettavalla luukulla (edessä ja takana) työkalukaappien kuljetusta varten.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Koon 24 jalustaa ei turvallisuusteknisistä syistä ole hyväksytty siirrettäväksi pumppukärryllä.
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuna.
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Huomioi yhdistelymahdollisuudet Tekniset tiedot -kohdan mukaisesti.
- Nro 958065 koko 30, 40; 958066 koko 30, 40; 958085 koko 30, 40, 50, 60; 958086 koko 30, 40, 50, 60; 958146 koko 30, 40, 50, 60, 80; 958176: Irrottamalla paneelin kaappi voidaan kuljettaa nostovaunulla.
- Asenna vain niille tarkoitettuihin reikiin.
- Huomioi suurimmat sallitut kantavuudet.
Sopimaton käyttö
- Älä siirrä jalustallisia kaappeja, jos ne ovat kuormattuja.
- 958010, 958015, 958060, 958065 koko 958145, 958066 koko 24; 958086; 958085 koko 24; 958080 koko 24; 958140; 24; 958146 koko 20; 958170; 958175: Älä käytä kuljetukseen nostovaunulla.
Sopii
Työkalukaapit nro 930505–930735.
Rakenne
Teräslevyjalusta sijoitettavaksi laatikoston alle.
Jalusta 100 mm korkea, irrotettavalla luukulla (edessä ja takana) työkalukaapin kuljetusta varten.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Koko 24 -jalustaa ei turvallisuussyistä ole hyväksytty kuljetettavaksi pumppukärryllä.
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuina.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jalustat |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Syvyys | 600 mm |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Sopii laatikoston syvyydelle g | 24 |
| Sopii laatikoston leveyteen g | 40 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 958065 |
|---|---|
| EAN | 4062406133115 |