Työkalukaappi, täydellinen, laatikoilla 75 kg 20×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täysin varusteltu työkalukaappi 24×24G, vetolaatikot 20×20G. Keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Vetolaatikoissa lävistetyt reiät urallisten jakolistojen kiinnitystä varten 25 mm jaolla (kun laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi). Yksittäisulosvetosuoja estää useiden laatikoiden samanaikaisen avaamisen.
Maalaus
Runko ja laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikon etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Kaappia nostettaessa ja kuljetettaessa vetolaatikot on kiinnitettävä riittävästi laatikostoon.
Varustelu
Vetolaatikon etukorkeus mm: 50, 75, 75, 100, 100, 150, 150
Malli
Täysin varustettu työkalukaappi 24×24G, jossa ulosvedettävät laatikot 20×20G. Keskuslukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Ulosvedettävissä laatikoissa lävistetyt reiät urallisten jakolistojen kiinnittämistä varten 25 mm jaolla (laatikon etulevyn korkeus 75 mm ja suurempi). Yksittäisulosvetosuoja tekee mahdottomaksi avata useita laatikoita samanaikaisesti.
Maalaus
Runko ja laatikostorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikon etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikostorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Kaappia nostettaessa ja kuljetettaessa ulosvedettävien laatikoiden on oltava riittävästi kiinnitettyinä laatikostoon.
Tekniset tiedot
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Tuotetyyppi | Työkalukaappi |
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Tehokas korkeus | 700 mm |
| Rullattava | ei |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Ovet | kyllä |
| Laatikoiden määrä | 7 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 50 mm; 75 mm; 75 mm; 100 mm; 100 mm; 150 mm; 150 mm |
| #N/A | 700 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | ei |
| Alarakenne korkeussäädettävän työpisteen alle | ei |
| Asennus työpenkkiin | Kupu lattialla seisten |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 99 kg |
| Korkeus | 800 mm |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 930505 |
|---|---|
| EAN | 4062406066376 |