Jalusta, syvyys 20G, korkeus 50 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaappeihin nro 940001 – 940237; nro 940801 – 940907; nro 944161, 944163, 944221, 944501, 944503; nro 971201 – 971349; nro 987001.
Malli
Teräslevystä valmistettu jalusta sijoitettavaksi laatikoston alle.
Jalusta 50 mm korkea.
Pinnoitus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kaappeja ei saa siirtää, kun ne ovat kuormattuina.
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Huomioi yhdistelymahdollisuudet teknisten tietojen mukaisesti.
- Nro 958065 koko 30, 40; 958066 koko 30, 40; 958085 koko 30, 40, 50, 60; 958086 koko 30, 40, 50, 60; 958146 koko 30, 40, 50, 60, 80; 958176: Irrottamalla paneelin kaappi voidaan kuljettaa nostovaunulla.
- Asenna ainoastaan niille tarkoitettuihin reikiin.
- Huomioi enimmäiskantavuudet.
Sopimaton käyttö
- Älä siirrä jalustallisia kaappeja, jos ne ovat kuormattuina.
- 958010, 958015, 958060, 958065 koko 958145, 958066 koko 24; 958086; 958085 koko 24; 958080 koko 24; 958140; 24; 958146 koko 20; 958170; 958175: Älä käytä kuljetukseen nostovaunulla.
Sopii
Kaappeihin nro 940001–940237; nro 940801–940907; nro 944161, 944163, 944221, 944501, 944503; nro 971201–971349; nro 987001.
Rakenne
Teräslevystä valmistettu jalusta, asennettavaksi laatikoston alle.
Jalusta 50 mm korkea.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuina.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jalustat |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Syvyys | 500 mm |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 2000 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Sopii laatikoston syvyydelle g | 20 |
| Sopii laatikoston leveyteen g | 80 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 958140 |
|---|---|
| EAN | 4062406133337 |