Mittatyökalusarja 8 8
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9520838
- Varastotilanne
- 30kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime itseensä nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 952083: 1 kpl.
HOLEX työntömitta noniusasteikolla nro 410200 koko 150: 1 kpl.
HOLEX rajoitinkulma nro 452600 koko 150×100: 1 kpl.
HOLEX kulmamitta nro 453000_120×150: 1 kpl.
HOLEX kovametallipiirrin nro 458800 koko HM: 1 kpl.
HOLEX teräsviivain nro 461805 koko 300: 1 kpl.
GARANT rullamittanauha nro 462201_2,5: 1 kpl.
WERA muovinen taittomitta nro 4662002 koko 2: 1 kpl.
HOLEX vesivaaka magneetilla nro 467436 koko 400: 1 kpl.
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 1.368 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 8 |
| Toteutus | mittatyökalujen kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 8×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9520838 |
|---|---|
| EAN | 2050002005105 |