Hylsyavainsarja 9 9
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitin värinen, ja sen alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö, taulukkokäyttö
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 952625: 1 kpl.
HOLEX-hylsyavainsarja kahvalla nro 622211 koko 9 (4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10): 1 kpl.
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällimmäinen kerros on antrasiitinharmaa, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 0.822 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 6×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9526259 |
|---|---|
| EAN | 4062406153588 |