Torx®-ruuvimeisselisarja T-kahvalla, 9 osaa 9
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Torx®-ruuvitalttasarja T-kahvallaToimitussisältö (taulukon käyttö)Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953120: 1 kpl.
GARANT Torx®-ruuvitaltat nro 625150 koko TX6; TX7; TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25; TX30: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-soluvaahtomuovi-inserteissä. Soluvaahdon suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisus |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 0,384 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Toteutus | ruuvinvääntimellä |
| Laatikon täyttöaste g | 6×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9531209 |
|---|---|
| EAN | 4062406154844 |