Työpajavaunu, 7 laatikkoa 7 7
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Työpajavaunun tukeva levyrakenne on varustettu ABS-työtasolla ja työntökahvalla. Laatikko vapautetaan nostamalla ylöspäin.
Maalaus
Jauhemaalattu kahdessa värissä. Vaaleanharmaa RAL 7035 yhdistettynä antrasiitinharmaaseen RAL 7016.
Toimitussisältö
Sisältää jakomateriaalin. 12 välijakajaa 410 mm.
Huomautus
Solumuovisisäkkeet koossa 16×20G ja 8×20G ryhmässä 95 sopivat. GARANT-solumuovisisäkkeet eivät sulkeudu tiiviisti.
Pinnoitus
Laatikon etukorkeus: 60; 60; 60; 120; 120; 120; 180 mm
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Paikan päällä tehtäviin liikkuviin töihin.
- Teollisuus- ja yksityiskäyttöön.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Säilytystaso työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Saa muuttaa ja muokata vain Hoffmann Groupin hyväksytyillä lisävarusteilla.
Sopimaton käyttö
- Älä seiso tai istu työpajavaunun päällä. Älä kuljeta henkilöitä.
- Älä tee muutostöitä omin päin.
- Älä altista työpajavaunua iskuille.
Rakenne
Työpajavaunun tukeva peltirakenne sisältää ABS-kannen ja työntökahvan. Laatikko vapautuu nostamalla ylös.
Maalaus
Jauhemaalattu kahdella värillä. Vaaleanharmaa RAL 7035 yhdessä antrasiitinharmaan RAL 7016 kanssa.
Toimitussisältö
Sisältää jakomateriaalin. 12 välilevyä 410 mm.
Huomautus
Solumuoviset sisäkkeet koossa 16×20G ja 8×20G ryhmässä 95 sopivat. GARANT-solumuoviset sisäkkeet eivät sulkeudu tiiviisti.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työpajavaunu |
|---|---|
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 75 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 15 kg |
| Syvyys | 450 mm |
| Leveys | 720 mm |
| Paino | 50,3 kg |
| Korkeus | 1005 mm |
| Rullattava | kyllä |
| Konfiguraattoriin liittyvä | ei |
| Laatikoiden tehokas leveys | 530 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 410 mm |
| Ovet | kyllä |
| Laatikoiden määrä | 7 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9147107 |
|---|---|
| EAN | 4045197892348 |