Ulosvedettävä laatikko, 75 kg 150 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaapin laatikostoon 24×28G nro 931035.
Toteutus
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset vetolistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstiliuskoilla.
Kantavuus 75 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen välilistojen kiinnittämistä varten 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalaus
Ulosvedettävän laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, etuosat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä laatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjauskiskoja kutakin laatikkoa kohti.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvedettävien laatikoiden ja hyllytasojen päällä.
- Älä laske esineitä alas nopeasti.
Sopii
Työkalukaappirullayksikköön 24×28G nro 931035.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla. Alumiiniset kahvalistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstiliuskat.
Kantavuus 75 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnitystä varten 25 mm jaolla (laatikon etulevyn korkeus 75 mm ja suurempi).
Maalaus
Laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä laatikko, täydellinen, sisältää 1 parin ohjainkiskoja.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Tuotetyyppi | Laatikko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 20×24G |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Sisäleveys | 500 mm |
| Tehokas korkeus | 125 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×24 |
| Paino | 14 kg |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Sisäleveys | 500 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 150 mm |
| Efektiivinen leveys g | 20 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 24 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | ei |
| Käyttöalue | Työkalukaappi |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G931043150 |
|---|---|
| EAN | 4062406064303 |