Laatikko, 200 kg 75 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaapin laatikostolle 24×28G nro 931035.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset vetolistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstinauhat.
Kantavuus 200 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnittämiseen 25 mm jaolla (laatikon etulevyn korkeus 75 mm ja suurempi).
Maalaus
Ulosvedettävän laatikon runko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida; se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä laatikko täydellisenä, mukaan lukien 1 pari ohjauskiskoja.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kiinteällä alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvedettävien laatikoiden tai hyllytason päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Sopii
Työkalukaapin laatikostoon 24×28G nro 931035.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset tartuntalistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstiliuskoilla.
Kantavuus 200 kg.
Lävistysreiät uritettujen jakolistojen kiinnitykseen 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, etupaneelit antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Laatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjainkiskoja.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Tuotetyyppi | Laatikko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 20×24G |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Sisäleveys | 500 mm |
| Tehokas korkeus | 50 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×24 |
| Paino | 12 kg |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhdellä kädellä |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Sisäleveys | 500 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 75 mm |
| Efektiivinen leveys g | 20 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 24 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | ei |
| Käyttöalue | Työkalukaappi |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G93104575 |
|---|---|
| EAN | 4062406064716 |