Työkalukaappi, täydellinen, laatikoilla 200 kg 26×24G 800/5
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G931115800/5
- Varastotilanne
- 13kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Täysin varusteltu työkaluvaunu 30×28G, ulosvedettävillä laatikoilla 26×24G. Keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Ulosvedettävät laatikot, joissa lävistetyt reiät 25 mm jaolla (laatikon etukorkeudella 75 mm ja suuremmilla). Yksittäisulosvetolukitus tekee usean laatikon samanaikaisesta avaamisesta mahdotonta.
Ulosvedettävä laatikko 50 mm, kantavuus 75 kg. Ulosvedettävä laatikko 75 mm ja suuremmat, kantavuus 200 kg.
Maalipinta
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikon etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Kaappia nostettaessa ja kuljetettaessa ulosvedettävien laatikoiden on oltava riittävästi kiinnitettyinä rungossa.
Varustus
Ulosvedettävän laatikon etukorkeus mm: 75, 100, 100, 125, 300
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja tukevalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvedettävien laatikoiden tai hyllytasojen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Rakenne
Täysin varusteltu työkalukaappi koossa 30×28G, vetolaatikoilla 26×24G. Keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliliukukiskoilla. Vetolaatikoissa lävistetyt reiät 25 mm jaolla (laatikkorintaman korkeudesta 75 mm alkaen). Yksittäisulosvedon esto tekee useiden laatikoiden samanaikaisen avaamisen mahdottomaksi.
Vetolaatikko 50 mm, kantavuus 75 kg. Vetolaatikko 75 mm ja suuremmat, kantavuus 200 kg.
Maalipinta
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikkorintamat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Kaappia nostettaessa ja kuljetettaessa vetolaatikot on kiinnitettävä riittävästi runkoon.
Tekniset tiedot
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvetolukitus |
| Tuotetyyppi | Työkalukaappi |
| Tuotenimen attribuutti | 26×24G |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Tehokas korkeus | 700 mm |
| Rullattava | ei |
| Laatikoiden tehokas leveys | 650 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 600 mm |
| Ovet | kyllä |
| Laatikoiden määrä | 5 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 26 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 24 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×24 |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 100 mm; 125 mm; 300 mm |
| #N/A | 700 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | ei |
| Alarakenne korkeussäädettävän työpisteen alle | ei |
| Asennus työpenkkiin | Kansi lattialla seisovana |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 650 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 26 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 115 kg |
| Korkeus | 800 mm |
| Comfortclose | ei |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Uritettu kumimatto suojareunassa kolmella sivulla | ei |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G931115800/5 |
|---|---|
| EAN | 4062406062712 |