Teräspellistä valmistettu peitelevy, suojareuna 4 sivulla 30x28
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G95197230X28
- Varastotilanne
- 16kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Peite- ja tukilevy urakumilla, sopii työkalukaappeihin ja kaappeihin.
Teräspellistä valmistettu peitelevy, jossa vierintäreuna 4 sivulla, musta, sisältäen urakumin. Vierintäreunan korkeus 25 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Peitelevy |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 30 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Uritetun kumin paksuus | 3 mm |
| Suojareunan korkeus | 25 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95197230X28 |
|---|---|
| EAN | 4062406773328 |