Teräspellistä valmistettu peitelevy, suojareuna 4 sivulla
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Peite- ja tukilevy urakumilla, sopii työkalukaappeihin ja kaappeihin.
Teräspellistä valmistettu peitelevy, jossa vierintäreuna 4 sivulla, musta, sisältäen urakumin. Vierintäreunan korkeus 25 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Peitelevy |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 24 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Uritetun kumin paksuus | 3 mm |
| Suojareunan korkeus | 25 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 951972 |
|---|---|
| EAN | 4062406770280 |