Laatikonkiskot (pari) 200
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
GridLine-työkalukaapin runkoon, syvyys 28G.
Toimitussisältö
U-kiskot, ulosvetokiskot, joissa 2 muovista lukituspidikettä.
Sopii
Ulosvetolaatikoiden ohjauskiskot, kantavuus 200 kg ulosvetolaatikoille ja ulosvedettäville hyllyille.
Sopii
GridLine-työkalukaapin runkoon, jonka syvyys on 28G.
Toimitussisältö
U-kiskot, ulosvetokiskot, joissa 2 muovista lukituskiinnikettä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ohjauskisko |
|---|---|
| Sopii kaapin syvyyteen koossa | 28 |
| Nostokyky | 200 kg |
| Sarjalle alkaen valmistusvuodesta | 08/2019 |
| Korkeus | 75 mm |
| Pituus | 655 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G939901200 |
|---|---|
| EAN | 4067263126614 |