Jalusta irrotettavalla luukulla, syvyys 28G, korkeus 150 mm 30
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaapit nro 931005–932122, Office-Station nro 948800.
Rakenne
Teräslevystä valmistettu jalusta laatikostokaapin alle sijoitettavaksi.
Jalusta 150 mm korkea, irrotettavalla luukulla (edessä ja takana) työkalukaapin kuljetusta varten.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Jalusta koossa 24 ei ole turvallisuusteknisistä syistä hyväksytty kuljetukseen pumppukärryllä.
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuina.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Huomioi yhdistelymahdollisuudet teknisten tietojen mukaisesti.
- Nro 958065 koot 30, 40; 958066 koot 30, 40; 958085 koot 30, 40, 50, 60; 958086 koot 30, 40, 50, 60; 958146 koot 30, 40, 50, 60, 80; 958176: Irrottamalla paneelin kaappia voidaan kuljettaa nostovaunulla.
- Asenna vain niille tarkoitettuihin reikiin.
- Noudata suurimpia kantavuuksia.
Sopimaton käyttö
- Älä siirrä jalustallisia kaappeja, jos ne ovat kuormattuina.
- 958010, 958015, 958060, 958065 koko 958145, 958066 koko 24; 958086; 958085 koko 24; 958080 koko 24; 958140; 24; 958146 koko 20; 958170; 958175: Älä käytä kuljetukseen nostovaunulla.
Sopii
Työkalukaapit nro 931005–932122, Office-Station nro 948800.
Rakenne
Teräslevystä valmistettu jalusta, joka sijoitetaan laatikoston alle.
Jalusta 150 mm korkea, irrotettavalla luukulla (edessä ja takana) työkalukaappien kuljetusta varten.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Jalusta koossa 24 ei ole turvallisuussyistä hyväksytty siirrettäväksi pumppukärryllä.
Kaappeja ei saa siirtää kuormattuina.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jalustat |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Korkeus | 150 mm |
| Sopii laatikoston syvyydelle g | 28 |
| Sopii laatikoston leveyteen g | 30 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95808630 |
|---|---|
| EAN | 4062406133269 |