Vetolaatikko yhden käden yksittäisvapautuksella, 200 kg 36×24G 150 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaapin runkoon 40×28G nro 931335.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla. Alumiiniset vetolistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstinauhoilla.
Varustettu yhdellä kädellä toimivalla laatikoiden yksittäisvapautuksella – estää laatikoita avautumasta kuljetuksen aikana. Ehdoton vaatimus kaikille asennusvaunuille.
Kantavuus 200 kg.
Rei’itetyt kiinnitysreiät uritettujen jakolistojen kiinnittämiseen 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvetolaatikko täydellisenä, mukana kummassakin 1 pari ohjainkiskoja.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvetolaatikot suljettuina.
- Ulosvetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvetolaatikoita ja hyllyjä.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvetolaatikoiden tai hyllyjen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkisti.
Sopii
Työkalukaapin runko 40×28G nro 931335.
Suoritus
Täysin ulosvedettävät laatikot differential-ulosvedolla. Alumiiniset kahvalistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstinauhoilla.
Vetolaatikoiden yhden käden yksittäisvapautuksella – estää vetolaatikoita avautumasta kuljetuksen aikana. Välttämätön kaikille asennusvaunuille.
Kantavuus 200 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnitykseen 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Vetolaatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Vetolaatikon runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Vetolaatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjainkiskoja.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
| Tuotetyyppi | Laatikko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 36×24G |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Sisäleveys | 900 mm |
| Tehokas korkeus | 125 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 36×24 |
| Paino | 20 kg |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhden käden |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Sisäleveys | 900 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 150 mm |
| Efektiivinen leveys g | 36 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 24 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | kyllä |
| Käyttöalue | Asennusvaunu |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G931356150 |
|---|---|
| EAN | 4062406132248 |