Pidin 90°, sylinterimäinen, sisäisellä jäähdytysnesteensyötöllä, pitkä 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
NC-yhteensopiva malli, suoralla varren ⌀:lla standardoituun kiinnitykseen hydrauli- tai tarkkuusistukoihin parhaan tarkkuuden ja prosessivarmuuden saavuttamiseksi.
Huomautus
Huomioi pitimien ja kalvauspäiden pidinkoko. Lisää pitimiä nro 210550–210582 ja nro 212000.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierteellisen jyrsimen pidin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sarja | TopCut |
| Kiinnitys | DIN 6535 HA, h6 |
| Varren halkaisija ds h6 | 16 mm |
| Suositeltu kiristysmomentti | 5 Nm |
| Kokonaispituus l | 120 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 65 mm |
| Sopii pohjareiän halkaisijalle | 14–16,2 mm |
| Sopii läpireiän halkaisijalle | 10–12,7 mm |
| Kiinnitys | DIN 6535 HA, h6 |
| Varren halkaisija ds h6 | 16 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G23974510 |
|---|---|
| EAN | 4045197593238 |